itelligence

itelligence є провідним міжнародним постачальником послуг з повним спектром рішень в середовищі SAP. itelligence має більше 5000 співробітників в 23 країнах і 5 регіонів світу, а також має досвід проектної роботи в ще 28 країнах. itelligence реалізує комплексні проекти в середовищі SAP для більш ніж 5000 клієнтів по всьому світу. Крім того, ми входимо в групу NTT DATA, яка є одним з найбільших світових постачальників ІТ і комунікаційних послуг. В Україні компанія працює з 1997 року.
itelligence надає широкий спектр консалтингових послуг і підтримує клієнтів послуг для подальшого розширення SAP рішень, в тому числі впровадження, послуг з підтримки додатків і хостингу. ITELLIGENCE також впроваджує Business Intelligence, мобільність, SAP HANA®, SuccessFactors® і рішень для фінансових директорів, в тому числі підтримку української локалізації в області оподаткування, податку на прибуток, трансферне ціноутворення і звітності. ITELLIGENCE є партнером SAP і має статус Платинового партнера, продавцем рішень SAP, а також є глобальним партнером SAP в області підтримки сервісів і хостингу, а також SAP-сертифікований глобальний постачальник послуг з підтримки додатків.
itelligence в Україні також є авторизованим постачальником рішень для аудіо- та веб-конференцій від компанії Arkadin, яка входить в NTT Communications Group.

© 2017 Розроблено