DHL

DHL – логістика в світовому масштабі
DHL є міжнародним лідером в області логістики та експрес-доставки, чинним в масштабах всього світу. DHL пропонує клієнтам передові технології і рішення в галузі міжнародної експрес-доставки, авіаційних, наземних і морських перевезень, контрактної логістики і міжнародних поштових послуг. DHL поєднує велику територію обслуговування з глибоким розумінням специфіки місцевих ринків. Мережа DHL охоплює понад 220 країн світу. В DHL працюють понад 325 000 високопрофесійних співробітників, завдяки яким компанія надає якісний і надійний сервіс відповідно до потреб клієнтів в якісних логістичних рішеннях. DHL є соціально відповідальною компанією, підтримуючи програми із захисту клімату, розвиваючи проекти з навчання фахівців і надаючи допомогу в разі стихійних лих і катастроф.
Основним акціонером DHL є Deutsche Post DHL. Виручка Групи компаній в 2014 році склала більше 56 млрд. Євро.

DHL Express в Україні

DHL працює в Україні з 1991 року і є одним з визнаних лідерів українського ринку експрес-доставки і логістики. Сьогодні це одна з найбільш великих і професійно оснащених мереж експрес-доставки в країні. Штат DHL Express в Україні налічує понад 300 професійних співробітників, по всій країні відкрито 32 сервісних центра, що дозволяють обслуговувати понад 100 населених пунктів. З міжнародною мережею українське представництво DHL пов’язує власний літак Boeing 737 за маршрутом Київ – Лейпциг – Київ, який перевозить до 20 тонн вантажу 5 разів на тиждень.
Детальну інформацію про роботу компанії DHL та її послуги можна отримати в Інтернеті за адресою www.dhl.com.ua. На сайті в режимі он-лайн також можливо оформити замовлення на перевезення вантажів і відстежити процес доставки.

© 2017 Розроблено