Опис

Закритий клуб для зустрічі інтелектуальних лідерів і впливових бізнесменів зі вченими, економістами, письменниками, політиками, громадськими діячами та іншими лідерами думок.

Щорічно в рамках фестивалю у Львові проходить зустріч членів Nobles Fortune Club. Вчені, економісти, письменники, політики, громадські діячі, інші інтелектуальні лідери і впливові бізнесмени обговорюють гострі питання, ідеї і проекти розвитку України.
Міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в форматі open-air в червні у Львові (Україна) з 2011 року. Концерти за участю понад ста музикантів на трьох сценах в місті, більше 40 000 глядачів, 100 акредитованих журналістів - це історія «Alfa Jazz Fest» попередніх років. Крім концертів джазових музикантів з різних країн світу, під час фестивалю проходять джем-сейшени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.
Учасники: Власники та генеральні директори найбільших українських і зарубіжних компаній, впливові політичні діячі, посли іноземних держав, перші особи міжнародних фінансових організацій і провідних бізнес-асоціацій, авторитетні громадські та культурні діячі, визнані лідери думок

Про що будемо говорити:

- Консолідація суспільства / лідерів / ентузіастів навколо сміливих, масштабних і з першого погляду, малоймовірних ідей
- Значимість однієї маленької ініціативи. Ефект «важеля» - відносно невеликий вплив в правильному застосуванні дає великий результат
- Що можна вважати "результатом" - обов'язково щось матеріальне або малопомітний, але потужний зсув в мисленні соціуму, що веде до розкриття нового потенціалу?
- «Гаряча суміш» технологічного, економічного і соціального прогресу - коли нові технології зустрічаються з новими економічними моделями і новими способами співпраці і обміну інформацією.
- У яких сферах народжуються основні інновації на думку світових лідерів?
- Як треба думати і діяти, щоб знайти і зайняти свою нішу?
- Організації майбутнього - які організаційні моделі нам потрібні для прискорення прогресу.
- Як винаходити самих себе, свої компанії, організації, спільноти, країну.