ДИРИГЕНТИ ЗМІН. V ФОРУМ | Nobles Fortune

Опис

Традиційно в основі щорічного форуму – трансформаційні процеси всередині тріади Особистість/Суспільство – Бізнес – Держава.
Перед Україною стоять комплексні та нелегкі виклики. У стислі терміни ми повинні не тільки визначитися, хто ми як нація, знайти свій сенс, але і стати конкурентоспроможними на світовій арені. Для цього багато звичок та підходів, що дісталися нам у спадщину від минулого, мають бути переглянутими.

Україна потребує інновацій та тотальної модернізації всього, що нас оточує: державного управління, бізнес-моделей, технологій виробництва, культури управління тощо. Інакше відставання в розвитку від решти світу скоро стане катастрофічним. Усі учасники ринку – будь то держава, бізнес, спільноти або будь-хто із нас – повинні працювати в рази продуктивніше в порівнянні з країнами-лідерами.

Адже перш ніж летіти підкорювати Марс, ми повинні зробити себе ефективними. А це значить, перед нами стоїть системна задача культурного зсуву. Тому наскрізною темою для Форуму «Диригенти змін» у 2018 ми обрали ємне слово – «Результат».
Таке завдання зобов'язує не тільки розмірковувати про те, як за допомогою сучасних технологій прибрати існуючий розрив, але і про те, як змінити сформований пасивний і процесуальний світогляд українців, їхнє ставлення до праці та особистої ефективності. Як направити їх увагу на створення цінності для клієнтів? Як розвинути інноваційність мислення, залученість, націленість на результат?

13 листопада в Києві ми розкриємо успішні кейси трансформацій українських та міжнародних компаній, що просунулися далі за всіх у впровадженні результат-орієнтованої культури.

Ми поговоримо про те, яким чином досягати культурних змін в умовах складного ринку. Як долати кризи та перепони, паралельно перебудовуючи компанію на шляху до досягнення мети? Які управлінські технології та інструменти використовувати? Як надихати і вести за собою людей, і де самому знаходити мотивацію для досягнення екстраординарних цілей?
Про це та багато іншого ми поговоримо на V Форумі "Диригенти змін"
Дата проведення: 13 листопада 2018
Час проведення: 08.20 - 18.20
Початок реєстрації о 08.00
Якщо у вас є бажання розмістити рекламний або демо-стенд вашого продукту в зоні Форуму, будь ласка, зверніться до Анастасії Бегези
38 044 221 53 17, abeheza@noblesfortune.com
Більше новин та інформації про Форум ви можете знайти в соцмережах за хештегом #Диригенти2018

Відгуки

Залишити відгук

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8.00
Реєстрація. Вітальна кава. Networking
Перед початком насиченого дня для вас ─ запашна кава і жива музика.
08.20-09.00
WELCOME KEYNOTES
Зал Даллас
Айварас Абромавичус, Голова наглядової ради, UCGA
Андрій Коболєв, Голова правління, НАК «Нафтогаз України»
09.15-11.00
1. Дискусія. ДЕРЖАВА ТА БІЗНЕС: ДОСЯГАЮЧИ РЕЗУЛЬТАТУ РАЗОМ
Зал Даллас
Модератор: Андрій Булах, Керівний партнер, Deloitte Ukraine

Юрій Косюк, Голова правління, Миронівський хлібопродукт
Олена Кошарна, Засновник та Головний виконавчий директор, Horizon Capital
Андрій Пишний, Голова правління, Ощадбанк

За останні 5 років розроблено безліч стратегій і програм розвитку, планів реформ і змін. Вони стосувалися практично всіх сфер життєдіяльності. Ми ж зупинимося на тих із них, які впливали на економічне зростання, підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на світовій арені, зростання ВВП, збільшення ВВП на душу населення і, відповідно, добробут населення України. Ми не будемо говорити про плани та стратегії, ми будемо говорити про факти та результати. Чесно і відкрито, називаючи речі своїми іменами, називаючи досягнення досягненнями, а не випадковостями, визнаючи помилки, а не намагаючись прикритися обставинами.
Ми поговоримо з представниками держави про те, в яких сферах, завдяки зусиллям держави, були створені більш сприятливі умови для ведення бізнесу, про те, чи вдалося вивести бізнес із тіні та залучити бізнесменів в трансформаційні процеси на рівні держави.
Ми поговоримо з представниками бізнесу про залучення інвестицій, вихід на нові ринки, створення нових робочих місць і рівень конкурентоспроможності українського продукту на світовій арені. Ми також торкнемося питання ролі бізнесу в процесах трансформації держави і обговоримо, наскільки бізнес був успішним у цій ролі за останні роки.
У рамках всієї дискусії ми сфокусуємось на результаті і питаннях результативності. Ми дуже довго запрягали, час їхати!
11.00-11.30
Кава-брейк. Networking
11.30-12.50
2. Дискусія. УСПІХ ЧЕРЕЗ РОБОТУ З СУСПІЛЬСТВОМ І ПОБУДОВУ ДОВІРИ
Зал Даллас
Модератор: Наталія Попович, Президент, One Philosophy Group of Companies

Євгенія Кулеба, Керівниця, Місто-сад
Наталія Климовська, Проректор із розвитку та комунікацій, Український католицький університет
Юрій Филюк, Генеральний директор та ініціатор проекту Промприлад.Реновація, засновник платформи Тепле Місто
Олеся Драшкаба, Креативна директорка, Український кризовий медіацентр
Дмитро Бондаренко, Генеральний Директор та Член Наглядової ради Групи Компаній «ЛІГА», CEO Ligamedia

Довіра – це нова готівка світового успіху. Але саме її бракує зараз великому бізнесу в Україні. Дослідження (КМІС, грудень 2017) підтверджують, що на сьогодні великому бізнесу в Україні не довіряють лише трохи менше, ніж уряду, судам і російським ЗМІ – зі знаком мінус від 51 до 71 відсотків. Малому і середньому бізнесу українці довіряють значно більше – понад сорок відсотків плюс. Майже так само, як і громадським організаціям. Більше довіри тільки у волонтерів, церкви та армії. Чому можуть навчитись у церкви, громадських організацій та підприємців диригенти змін у бізнесі різного калібру, які хочуть бути успішними? Які приклади громадських організацій, недержавних інституцій та підприємницьких ініціатив за останні роки продемонстрували унікальну комбінацію вірності мотиву, стратегії, примноження довіри і конкретних співрозмірних, якщо не більших ніж у бізнесу, успіхів? Хто відповідальний за успіх утворень, що стали рушіями більших за власні місії рухів, і якими є рецепти їх успіху для українського бізнесу і суспільства? Найуспішніший недержавний університет в Україні, недержавна ініціатива, що рятує життя дітей, просвітницький проект, що бореться з популізмом, і бізнес, що об’єднав інший бізнес і активістів-інвесторів навколо себе, щоб створити безпрецедентне акціонерне товариство для суспільного блага – ми познайомимось з лідерами і бенефіціарами цих організацій в надії, що їх приклад надихне сотні інших на непідробне вирішення суспільних проблем і успіх водночас.
11.30-12.50
МАЙСТЕР-КЛАС А. LEAN: ЯК СТАТИ TOYOTA, НЕ ВИРОБЛЯЮЧИ АВТОМОБІЛІВ
Зал Сан-Франциско
Ведучий: Ілля Польшаков, Директор з трансформації, Київстар

Навіть найефективніші і перевірені часом компанії повинні змінюватися, ставати кращими, адаптуючись до реалій ринку.
Lean — це культура постійного операційного вдосконалення компанії. Безперервна робота над усуненням втрат і підвищенням ефективності. Особисте ставлення кожного співробітника до того, наскільки ефективно він виконує функції, і як процеси на його робочому місці приносять додаткову цінність клієнтам. Lean-management сприяє підвищенню ефективності будь-яких організацій, незалежно від їх розміру або сфери діяльності.
Перша в світі компанія, якій вдалося об'єднати всі елементи Lean і побудувати культуру постійного вдосконалення — Toyota. Вони починали з ткацьких верстатів і виросли до найбільшого автовиробника.
На майстер-класі ми поговоримо про те, як стати Toyota, не виробляючи автомобілів! Буде корисно всім, хто готовий досягати найвищих результатів у бізнесі, викорінюючи неефективності в компанії. Lean дозволяє знизити операційні витрати в середньому на 25%, підвищити продуктивність не менше ніж на 30%, підвищити задоволеність клієнтів і співробітників! Багато провідних світових компаній підтверджують це своїми успіхами, серед них Toyota, Porshe, Honeywell, Philips, Miele, Ikea та інші. Всі вони об'єднані Lean-мисленням. Київстар почав Lean-трансформацію з серпня 2016 року. Сьогодні понад 130 Lean-навігаторів вже реалізували понад 300 поліпшень. І це ще одна перевага компанії, яка допомагає утримувати лідерство на ринку.
12.50-15.10
Обід. Networking
13.30-14.50
3. Equator panel. ІНФРАСТРУКТУРА УКРАЇНИ: ПОГЛЯД З МАЙБУТНЬОГО
Зал Даллас
Модератори: Микола Стеценко, Співкеруючий партнер, AVELLUM та Гліб Бондар, Старший партнер, AVELLUM

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України
Всеволод Ковальчук, Керівник компанії, Укренерго
Ігор Смілянський, Генеральний директор, Укрпошта

Панель присвячена довгостроковим змінам в українській інфраструктурі. Ми намагатимемося поглянути за обрій очевидного та приділити увагу футуристичним, але тим не менш реальним ідеям будівництва Гіперлупу та масового використання електромобілів. Ми можемо піти ще далі та обговорити перспективи використання персональних літальних апаратів.
У рамках дискусії ми спробуємо визначити основні фактори ризику, які можуть завадити втіленню таких ідей, а також важливі кроки, необхідні для їхньої успішної реалізації.
13.30-14.50
МАЙСТЕР-КЛАС B. MINDFULNESS: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ У БІЗНЕСІ
Зал Сан-Франциско
Ведучий: Гліб Ходоровський, викладач Mindfulness, корпоративний тренер з Mindfulness в Deloitte, Evo Group, MacPaw

Досвідом впровадження Mindfulness поділяться особливі гості:
Андрій Булах, Керуючий партнер, Deloitte Ukraine
Віктор Кириченко, Culture and organizational transformation leader, EVO

Що таке Mindfulness? Це спосіб пояснити переваги медитації без езотерики, через раціональне наукове обґрунтування.
За останні 20 років опубліковано понад 170 тисяч досліджень медитації. Основні ефекти ─ це зниження стресу і вигорання, збільшення концентрації на робочих завданнях. Це призводить до вимірюваних результатів в зростанні продуктивності.
Тому Mindfulness став трендом в Кремнієвій Долині. Google, Facebook, Uber, Twitter, AirBnB, SalesForce вже давно проводять корпоративні програми медитації і це стало звичайним процесом.
На майстер-класі ми детальніше дізнаємося як це працює не тільки в США, а й на кейсах із України (Делойт і Evo Group).
15.10-16.30
4. Дискусія. ІННОВАЦІЇ. ПЕРЕВИНАХОДЖЕННЯ БІЗНЕС-МОДЕЛІ
Зал Даллас
Модератор: Григорій Павлоцький, Віце президент з операційної діяльності, RealtimeBoard; екс-партнер «Делойт»

Tal Chen, Лідер департаменту корпоративних фінансів в сфері ТМТ та керівник напрямку інновацій, Deloitte Israel
Михайло Шелемба, Генеральний директор, Датагруп
Максим Бахматов, Керуючий партнер першого українського інноваційного парку, UNIT.City
Ксенія Прожогіна, Директор департаменту управління персоналом та комунікацій агроіндустріального холдингу, МХП

Міркування про інновації в контексті корпорацій сьогодні часто сприймається як данина моді чи інструмент маркетингу, в той час як безліч прикладів уже демонструють ключову роль інноваційних рішень в підвищенні конкурентоспроможності компаній. Складність повторення такого ефекту полягає в тому, що саме розуміння інновацій в корпораціях часто прирівнюється до магії – креативності та створенню нових продуктів, в той час як ключовими є дисципліна, методологія та системний підхід.
Мета обговорення інноваційного порядку денного на майданчику «Диригенти змін» – на прикладах успішних впроваджень інновацій в корпораціях детально розглянути:
• на які типи інновацій орієнтувалися компанії (в продукті, бізнес-моделі, взаємодії з клієнтом, каналах збуту і т.д.);
• що і хто є драйверами змін в компаніях (особистості, процеси, технології, культура);
• що є бар'єром (невідповідність очікуванням, відторгнення ризиків, нестача різних думок), як можна працювати з такими бар'єрами і вести компанії до ефективних змін і підвищення конкурентоспроможності;
• бажаний ефект VS реальність. Уроки та висновки.
15.10-16.30
КРАШ-КУРС З ДИЗАЙН-МИСЛЕННЯ: МЕТОДИКА СТЕНФОРДА
Зал Сан-Франциско
Ведучі:
Микола Такзей, Директор Глобального Інноваційного Центру, Philip Morris International
Павло Рижій, Менеджер з Інновацій, Philip Morris Ukraine

Особливий гість:
Вітаутас Бучюнас, Інтегральний Коуч і консультант, Співзасновник, Керівний партнер U-Integral

80% продуктів і послуг, що випускаються на ринок, зазнають фіаско. Мільярди доларів R&D бюджетів і маркетингових інвестицій витрачаються даремно. Вісім з десяти співробітників не відчувають себе відповідальними за те, що відбувається в компанії. Застарілі практики роботи, низька швидкість прийняття рішень, неповороткість в реакції на зовнішні зміни – не тільки демотивують співробітників, а й гальмують розвиток бізнесу.

Тільки 11% топ-менеджерів можуть з упевненістю сказати, що володіють картою змін в компанії. При цьому, 9 з 10 CEO відзначають важливість впровадження в своїх організаціях Дизайн-мислення.
Глибинне розуміння клієнтів і їх потреб, розробка затребуваних ринком інновацій, скорочення витрат від неефективних внутрішніх процесів, створення культури співпраці не на словах, а в щоденній робочій практиці – це деякі з багатьох результатів провадження Дизайн-мислення.

На Форумі учасники познайомляться з методологією, яка успішно застосовується в сотнях компаній від IBM до стартапів, а також некомерційних організаціях та державному секторі, наприклад, в Уряді Великобританії.

УВАГА: Краш-курс передбачає активне залучення в процес. Учасники на своєму досвіді пройдуть шлях практика з Дизайн-мислення за методологією Crash Course in Design Thinking від Stanford d.school.
16.30-17.00
Кава-брейк. Networking
17.00-18.20
5. Дискусія. РЕЗУЛЬТАТ-ОРІЄНТОВАНЕ ЛІДЕРСТВО
Зал Даллас
Модератор: Роман Бондар, Керуючий партнер, Odgers Berndtson Ukraine

Владислав Білошапка, Співдиректор проекту, Global Business Model Study
Андрій Здесенко, Засновник та президент, Biosphere Corporation
Олег Прохоренко, Голова Правління, УкрГазВидобування (УГВ)
Володимир Поперешнюк, Співвласник компанії, Нова Пошта
Ігор Червак, Генеральний директор, Лантманнен Акса

Слово ефективність – це наступна мантра для України. Особливо, якщо ми маємо намір подолати прірву відставання від темпів розвитку світової економіки і провал в конкурентоспроможності. Ефективністю варто просочити всі сфери життя і, особливо, бізнес. Однак перебудувати компанію на результат-орієнтовані рейки – непросте завдання. Більшість спроб провалюються через саботаж та внутрішні опори.
Для узагальнення успішного досвіду в панелі «Результат-орієнтоване лідерство» ми поговоримо з власниками, генеральними директорами українських компаній та експертами про те, як їм вдалося побудувати культуру результату. Які принципи та інструменти вони використовували? З якими бар'єрами і проблемами їм довелося зіткнутися?
18.20
Вечірній коктейль. Networking. Жива музика

Спікери

 • АНДРІЙ БУЛАХ
  Deloitte Ukraine
 • АЙВАРАС АБРОМАВИЧУС
  UCGA
 • ОЛЕНА КОШАРНА
  Horizon Capital
 • ВОЛОДИМИР ПОПЕРЕШНЮК
  Нова Пошта
 • РОМАН БОНДАР
  Odgers Berndtson Ukraine
 • ГРИГОРІЙ ПАВЛОЦЬКИЙ
  RealtimeBoard
 • ЮРІЙ КОСЮК
  Миронівський хлібопродукт
 • АНДРІЙ КОБОЛЄВ
  НАК «Нафтогаз України»
 • TAL CHEN
  Deloitte
 • ВОЛОДИМИР ОМЕЛЯН
  Міністр інфраструктури України
 • НАТАЛІЯ ПОПОВИЧ
  One Philosophy Group of Companies
 • АНДРІЙ ПИШНИЙ
  Ощадбанк
 • МИКОЛА СТЕЦЕНКО
  AVELLUM
 • ГЛІБ БОНДАР
  AVELLUM
 • МИХАЙЛО ШЕЛЕМБА
  Датагруп
 • АНДРІЙ ЗДЕСЕНКО
  Biosphere Corporation
 • ВСЕВОЛОД КОВАЛЬЧУК
  Укренерго
 • ІГОР СМІЛЯНСЬКИЙ
  Укрпошта
 • ІГОР ЧЕРВАК
  Lantmannen Axa
 • ОЛЕГ ПРОХОРЕНКО
  УкрГазВидобування (УГВ)
 • ВІКТОР КИРИЧЕНКО
  EVO
 • НАТАЛІЯ КЛИМОВСЬКА
  Український католицький університет
 • ВЛАДИСЛАВ БІЛОШАПКА
  Global Business Model Study
 • КСЕНІЯ ПРОЖОГІНА
  МХП
 • МАКСИМ БАХМАТОВ
  UNIT.City
 • ЄВГЕНІЯ КУЛЕБА
  Місто-сад
 • ДМИТРО БОНДАРЕНКО
  Група Компаній «ЛІГА»
 • ГЛІБ ХОДОРОВСЬКИЙ
  Conversionrate.store
 • ОЛЕСЯ ДРАШКАБА
  Український кризовий медіа-центр
 • ЮРІЙ ФИЛЮК
  Промприлад.Реновація
 • МИКОЛА ТАКЗЕЙ
  Philip Morris International
 • ПАВЛО РИЖІЙ
  Philip Morris Ukraine
 • ВІТАУТАС БУЧЮНАС
  U-Integral
 • ІЛЛЯ ПОЛЬШАКОВ
  Київстар

Партнери

 • Співорганізатор

  Делойт

  website
  «Делойт» надає послуги в сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування і супутні послуги клієнтам державного і приватного сектора, які здійснюють свою діяльність в різних галузях економіки. У число клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу з щорічним рейтингом журналу «Fortune». Наявність глобальної мережі фірм-учасників, охоплює понад 150 країн світу, дозволяє «Делойт» надавати клієнтам можливості світового класу і високоякісні послуги, пропонуючи необхідні рішення складних бізнес-завдань. Більш 225 000 фахівців «Делойт» спрямовують свої професійні зусилля на досягнення результатів, які мають значення.
 • Юридичний партнер

  AVELLUM

  website
  AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, податкового та антимонопольного права.

  Наша мета – бути радником №1 для великих підприємств та фінансових установ з питань юридичного супроводу найважливіших та найскладніших трансакцій. Ми будуємо довготривалі відносини з нашими клієнтами, створюючи почуття впевненості навіть у часи нових та мінливих економічних та правових реалій.

  В нашій роботі ми використовуємо найкращі західні юридичні методики та інструменти. Завдяки нашим знанням, значному досвіду у різних сферах і винятковому рівню обслуговування ми допомагаємо нашим клієнтам досягти найкращих результатів у сферах своєї діяльності.

  Команда професіоналів AVELLUM здатна знайти найбільш ефективний підхід з точки зору часу та витрат та створити комплексні рішення для бізнесу. Партнери AVELLUM беруть активну участь у супроводі кожної трансакції та забезпечують злагоджену роботу команди.

  Ми плідно співпрацюємо з провідними міжнародними юридичними фірмами під час супроводження мультиюрисдикційних трансакцій.
 • Партнер

  Датагруп

  website
  «Датагруп» – провідний оператор зв'язку українського ринку телекомунікацій. Сьогодні компанія є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіку та супутникового зв'язку. Компанія надає послуги підключення до інтернету, телефонії, телебачення і відеоспостереження, передачі даних та супутникового зв’язку, а також хмарні рішення від Microsoft та захист від DDos-атак. «Датагруп» має волоконно-оптичну мережу по всій території України і є одним із лідерів за географією наданих послуг зв'язку.
 • Автомобільний партнер

  «Віннер»: 25 років успіху в Україні

  website
  Компанія «Віннер Груп Україна» – один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу з 25-річним досвідом успішної діяльності в Україні, офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, який пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більш ніж 50 дилерських центрах. Автомобільний бізнес «Віннер Груп Україна» представлений такими компаніями, як «Віннер Імпортс Україна», «Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт» та «Віннер Лізинг».

  Компанія «Віннер Груп Україна» є одним із найбільших платників податків у своєму сегменті: в цілому від продажів 125 000 автомобілів до державного бюджету України було повернуто понад €1 млрд у податках.

  Окрім автомобільного бізнесу, «Віннер» займається також будівництвом і обслуговуванням житлової та комерційної нерухомості. Зокрема, до складу «Віннер Груп Україна» входять компанії «Віннер Будівництво», «Віннер Фасіліті Менеджмент», «Віннер Проперті Менеджмент» та салон краси Bellagio.

  Команда «Віннер Груп Україна» з урахуванням дилерської мережі налічує понад 600 співробітників.

  Основні етапи розвитку компанії «Віннер Груп Україна»:

  • 1991 р. – Іван Гинянський, власник автомобільних дилерських центрів у США та українець за походженням, приймає пропозицію керівництва Ford Motor Company та приїжджає до України, щоб представляти автомобілі бренду Ford у молодій незалежній державі.
  • 1992 р. – компанія «Віннер» на чолі з паном Гинянським стає офіційним дилером Ford Motor Company у Києві та ще кількох містах України, а ще через два роки компанія стає офіційним імпортером Ford в Україні та відкриває найбільшу в країні сервісну станцію з обслуговування автомобілів Ford.
  • 1997 р. – наступний успішний крок компанії: відкриття будівельного бізнесу «Віннер Будівництво» та будівництво першого в Україні салону з продажу автомобілів Ford.
  • 2000 р. – завдяки наполегливій праці та відданості високим стандартам ведення бізнесу «Віннер Імпортс Україна» отримує шанс стати офіційним імпортером автомобілів Volvo в Україні.
  • 2004-2005 рр. – «Віннер» виборює право представляти інтереси преміальних автомобільних брендів Jaguar, Land Rover та Porsche на українському ринку.
  • 2006 р. – у столиці України відкрито один із найбільших автосалонів у Східній Європі, мультибрендовий концептуальний автомобільний центр «Віннер Автомотів» площею 8 400 м².
  • 2009 р. – під Києвом відкривається новий дистриб’юторський центр «Віннер», який щорічно готує 8 000 автомобілів до продажу та не має аналогів в Україні за рівнем устаткування. Також за межі міста переїжджає головний офіс компанії.
  • 2014 р. – відчиняє двері для перших відвідувачів концептуальний дилерський центр «Порше Центр Київ Аеропорт» площею 7 300 м², який надає повний комплекс послуг із продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування і ремонту.
  • 2016 р. – 24 серпня, у 25-ту річницю незалежності України, «Віннер» підписує ексклюзивний договір з автомобільною компанією Bentley і стає її офіційним представником на території України.

  «Віннер Груп Україна» з оптимізмом дивиться у майбутнє. У найближчих планах компанії – відкриття окремих дилерських центрів Jaguar Land Rover та Bentley, розширення своєї присутності по всій Україні, а також збільшення частки на вітчизняному автомобільному ринку.

  Іван Гинянський, CEO та власник «Віннер Груп Україна»: «На шляху становлення компанії ми не раз переживали важкі часи, але наша подорож триває. Інтеграція України до Європи відкрила нові горизонти, дала надію українцям на покращення рівня життя для себе, своїх дітей та онуків. Сьогодні я бачу багато можливостей, і я впевнений, що країна мого походження має світле майбутнє як для бізнесу, так і для людей».

  Петро Рондяк, голова Правління «Віннер Груп Україна»: «Найближчим часом ми маємо намір збільшити нашу присутність на українському ринку. Я вірю в український працелюбний народ, що обрав європейський вектор розвитку та з часом матиме більший ринок, аніж сьогодні. Ми не маємо сумнівів щодо того, що таке зростання справді відбудеться».

  Віталій Копич, заступник голови Правління «Віннер Груп Україна»: «Ми бачимо свій розвиток саме в Україні. Це дуже динамічна країна, і ми з оптимізмом дивимося на позитивні зміни, які відбуваються в українській економіці вже сьогодні».

  Запорукою успіху «Віннер Груп Україна», яка вже 25 років є прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу в Україні, є п’ять основних цінностей, які поділяє кожен співробітник компанії:
  1. Порядність. Від 1992 року компанія «Віннер» будує свій бізнес на принципах чесності та прозорості, а також взаємоповаги у ставленні до партнерів, клієнтів та власних працівників.
  2. Постійне вдосконалення. Це готовність до змін, відкритість новому та вміння впроваджувати інновації заради збільшення ефективності бізнесу. Це – рух уперед!
  3. Професійність. Брати відповідальність на себе, ретельно підходити до кожної справи, щоб мати можливість прийняти складне мільйонне рішення всього за 24 години – це професійність по-віннерівськи!
  4. Люди. Основний актив компанії «Віннер» – це люди, адже будь-який бізнес робиться з людьми і для людей.
  5. Перемога. Власне, це слово закладено у назві компанії, адже в перекладі з англійської «віннер» – значить «переможець». 25 років діяльності групи «Віннер» в Україні не були легкими, але завдяки постійному прагненню перемоги усі вони стали осяяні успіхом.

  З нагоди срібного ювілею компанії на урочисту гала-вечерю було запрошено понад 600 нинішніх та колишніх співробітників «Віннер Груп Україна». Святкові урочистості триватимуть протягом року і включатимуть комунікаційні прояви та ініціативи для бізнес-партнерів.

  Історія групи «Віннер» нерозривно пов’язана з історією та становленням незалежної України. Відзначивши разом з державою свої перші 25 років, у компанії вірять у світле майбутнє країни. Адже «Віннер» будує бізнес в Україні і для українців!
 • Партнер

  Нова Пошта

  website
  Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних і пов’язаних з ними послуг. У Групу входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Ітернешнл».
  «Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – у відділення, поштомати, на адресу – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не лише в Україні, але й за кордоном. Мережа компанії нараховує понад 2400 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2017 рік перевищила 146 млн. «НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію та відправку замовлень отримувачу. «ПОСТ ФІНАНС» - небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. «Нова Пошта Інтернешнл» розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги експрес-доставки не лише в Україні, але й за кордоном.
  Група «Нова Пошта» працює із дотриманням усіх норм українського законодавства. За останні півроку Група перерахувала в бюджет країни близько 1,5 млрд грн податків і зборів.
 • Партнер

  Лантманнен Акса

  website
  Компанія «Лантманнен Акса» входить до скандинавського харчового концерну Лантманнен. Ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя. Ми віримо, що все, що ми робимо, пов’язане та знаємо як перетворити маленьке зернятко на щось дивовижне!

  В Борисполі ми виробляємо найсмачніші та найякісніші сухі сніданки для дорослих та дітей. Завдяки використанню унікальної технології виробництва і постійному покращенню асортименту, сьогодні ми є провідним виробником швидких сніданків в Україні.

  З 2014 року компанія «Лантманнен Акса» займає позицію лідера на ринку сухих сніданків, адже ми виробляємо продукцію, яку люблять так багато споживачів в Україні та за її межами.

  За останні десять років наше виробництво збільшилося майже вдвічі і сьогодні складає 8000 тонн на рік.

  Безпека та якість нашої продукції підтверджені міжнародною схемою сертифікації FSSC 22000. Наші продукти неодноразово брали участь у конкурсі «Українська народна премія». 2017 року вони визнані найкращими у двох категоріях: ТМ «АХА» перемогла в категорії каші та мюслі, а ТМ «START!» – у категорії пластівців. Минулого року ми також отримали сертифікат Добрий знак. В результаті незалежної перевірки наш продукт отримав відмінний результат по всім параметрам.

  Ми заохочуємо ініціативи та інновації, які сприяють розвитку нашого бізнесу.

  З 2016 року нас визнано одним з найкращих роботодавців України, наші високі соціальні стандарти також підтверджені міжнародними перевірками та сертифікатом SMETA.

  Ми завжди працюємо разом, щоб досягти високих результатів.
 • Партнер

  Odgers Berndtson

  website
  Odgers Berndtson - один зі світових лідерів в сфері пошуку вищих менеджерів і розвитку лідерства, член Асоціації консультантів з пошуку управлінського персоналу (The Association of Executive Search Consultants). Штаб-квартира компанії знаходиться в Лондоні. Odgers Berndtson працює на ринку більше 50 років і об'єднує більше 220 партнерів з експертизою в різних секторах економіки. На сьогоднішній день компанія налічує 56 офісів в 28 країнах світу.
 • LED-партнер

  Flylights

  website
  Flylights спеціалізується на комплексних рішеннях по виробництву, монтажу та сервісному обслуговуванню світлодіодних LED екранів і вивісок, рухомих рядків, а також іншої LED продукції. За 9 років роботи компанією було реалізовано понад 4000 успішних проектів різної складності. Власне виробництво компанії знаходиться в Києві. Кваліфікований персонал компанії використовує тільки перевірені технології та комплектуючі, завдяки чому наші клієнти отримують якісний продукт з гарантією та технічною підтримкою.
 • Діамантовий партнер

  DIAMOND of LOVE

  website
  DIAMOND OF LOVE - перший український бренд весільної та вечірньої ювелірної моди.
  Ювелірний бренд DIAMOND OF LOVE, представляє власне виробництво вишуканих колекцій прикрас та аксесуарів, виконаних з дорогоцінних металів і каменів (діаманти, смарагди, рубіни, сапфіри), самоцвітів, емалей.
  DIAMOND OF LOVE - синонім найвищої якості, стилістичної витонченості і високих стандартів використовуваних матеріалів.
  Ювелірні вироби DIAMOND OF LOVE виготовляються із застосуванням сучасних технологій ювелірного мистецтва.
  Вироби компанії відповідають найвищим європейським стандартам. Кожна прикраса проходить кілька стадій внутрішнього і державного контролю якості, а їх справжність підтверджує фірмове гравірування бренду DL.

  Бренд веде бізнес відразу з двох напрямків: інтернет-магазин і роздрібні торгові представництва у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську.
  Додаткова інформація про досягнення та нагороди:

  З початку діяльності в 2015 році, бренд DIAMOND of LOVE встиг заслужити визнання не тільки клієнтів, а й експертів і удостоєний громадських нагород:
  1. номінація "Надійний Партнер" в рейтингу МАРТІС "Золота Фортуна"
  2. номінація "Краща колекція весільних прикрас." На 30-й ювілейній міжнародній виставці в Одесі.
  3. номінація: «Краща ювелірна прикраса» в конкурсі, на 30-й ювілейній міжнародній виставці в Києві
  4. "Абсолютний Фаворит Успіху - 2015» в номінації «Бренд ювелірних прикрас» в конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху--2015»
  5. «Зірка якості-2015» в національному рейтингу якості товарів та послуг
  6. "Бренд року - 2017" в номінації "Бездоганна якість"
  За даними Швейцарського інституту стандартів якості (SIQS), якість товарів і послуг, технологій і сучасні методи управління компанією DIAMOND of LOVE відповідають критеріям маркування Європейської премії якості.

  Бренд є постійним Партнером таких церемоній, як: «Людина року», «Вибір року», «Фаворит Успіху», «Бренд Року» та інші. За підтримку багатьох благодійних заходів, бренд відзначено почесними подяками.

  Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл і Науково-експертної Ради Програми «Лідери 21-го століття», за щоденну високопрофесійну, кропітку роботу, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні, засновниця та керівник компанії, Старжинська Галина, нагороджена вищою суспільною нагородою України "Орден Королеви Анни Честь Вітчизни" і медаллю "За жертовність і любов до України, з врученням відповідного ордена з посвідченням і іменного диплома.

  Бренд веде бізнес відразу в двох напрямках: і роздрібні торгові представництва і інтернет-магазин: https://diamondoflove.com.ua
  На сьогоднішній день бренд представлений в Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську: https://diamondoflove.com.ua/contact
 • Генеральний медіапартнер

  ЛІГА.net

  website
  Одним з головних продуктів і гордістю не тільки Ligamedia, але і всієї Групи Компаній, є новинний портал Liga.net! Портал ЛІГА.net один з лідерів за охопленням аудиторії українського Інтернету, а також займає лідируючі позиції в сегменті новинних і ділових медіа.

  Будучи одним з найбільш авторитетних джерел актуальною ділової інформації в Україні, портал ЛІГА.net надає повне інформаційне забезпечення бізнесу подієвої, аналітичної, довідкової, моніторингової інформацією широкого спектра.

  Щомісячна аудиторія порталу ЛІГА.net досягає 5 млн. унікальних користувачів, а число переглядів сторінок - більше 17 млн.

  ЛІГА.net - один з найбільш відвідуваних інформаційних ресурсів за даними gemiusAudience і безумовний лідер категорії "Бізнес і Фінанси" за даними рейтингу Bigmir)net.

  Основним принципом роботи порталу ЛІГА.net, є подача виключно достовірної і перевіреної інформації. ЛІГА.net - незмінний лідер по дотриманню журналістських стандартів серед великих українських інтернет-ЗМІ за версією профільних аудиторів Інституту масової інформації.
 • Медіапартнер

  Leadership Journey

  website
  Leadership Journey - онлайн-журнал про менеджмент, лідерство та інструментах ефективного управління людьми
 • Інтелектуальний партнер

  kmbs

  website
  Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] – школа для лідерів, які прагнуть змін – в собі, своїх компаніях, країні, світі.

  Заснована 1999 року при Києво-Могилянській академії, одному з найстаріших університетів Європи з 400-річною історією.

  Ми віримо, що проривний розвиток учасників наших програм приведе до якісного скачка у розвитку їхніх компаній, а отже і нашої країни та світу в цілому.
 • Генеральний HR-партнер

  Work.ua

  website
  Work.ua - сайт пошуку роботи №1 в Україні. Щомісяця понад 3800000 чоловік відвідують Work.ua, щоб знайти роботу. Провідні компанії України розміщують свої вакансії і знаходять співробітників за допомогою Work.ua.
  Ми робимо все, щоб кожному відвідувачу Work.ua запам'ятався як найзручніший, швидкий і ефективний сайт з працевлаштування
 • Алкогольний партнер

  Hennessy

  website
  Дім Hennessy, що був заснований у французькому регіоні Коньяк протягом усієї своєї 250-літньої історії з гордістю увічнює неповторну спадщину, яка опирається на пригоди, відкриття і культивування найкращого, що може запропонувати нам природа і людина.
  Таке довголіття і успіх Hennessy на всіх п'яти континентах відображають цінності, які Дім підтримував з моменту свого заснування: передача унікального know how, постійне прагнення до інновацій і непохитна відданість завданню Створення, Досконалості, Спадщини та Сталого розвитку.
  Сьогодні ці якості є відмінною рисою Hennessy - діаманта в короні групи LVMH (Moët Hennessy - Louis Vuitton) – Дому, який створює найбільш знакові престижні коньяки.
 • ТВ-партнер

  Телеканал Прямий

  website

За підтримки

 • Baltic International Bank

  website
  Балтік Інтернешнл Банк є одним із найбільш досвідчених сімейних банків Латвії у сфері надання індивідуальних послуг, пропонуючи високоякісні фінансові продукти та інвестиційні рішення на основі принципів ESG (Environmental, Social, Governance).

  Балтік Інтернешнл Банк зосереджений на постійному розвитку, забезпечуючи своїм клієнтам та діловим партнерам можливість збільшувати свої статки та передавати їх наступним поколінням шляхом інвестування в проекти, спрямовані на цілісність навколишнього середовища та підвищення енергоефективності, що буде актуальним у майбутньому, і буде позитивним внеском у розвиток громади та світу.

  Головний офіс знаходиться в Ризі (Латвія), Банк має свої закордонні представництва в Лондоні (Великобританія) та Києві (Україна).
 • Grand Admiral Resort & SPA

  website
  П'ятизірковий заміський клуб Grand Admiral Resort & SPA розташований в 15 км від Києва в сосновому лісі, на території, що охороняється в 23 га. Високі багаторічні сосни, свіже повітря, лісове озеро, унікальні ландшафтні рішення і безліч послуг для заміського відпочинку на будь-який смак.

  Grand Admiral Resort & SPA - універсальне місце як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для проведення різноманітних заходів - конференцій, корпоративів, тренінгів, тімбілдінгів та ін.

  Grand Admiral Resort & SPA - це заміський відпочинок, насичений спілкуванням в комфортній атмосфері. Тут Ви можете відпочити на свіжому повітрі, насолодитися вишуканою кухнею, підібрати будь-які активності і види спорту на свій смак.

  Це місце, де не доведеться нудьгувати навіть самому вимогливому клієнтові!

  Grand Admiral Resort & SPA - твоя територія щастя!
 • Американська торгова палата в Україні

  website
  Американська торгова палата в Україні (Палата) є активною і впливовою громадською неприбутковою бізнес-асоціацією в Україні.
  Палата зосереджена на трьох основних напрямках:
  - B2G: налагоджуємо і підтримуємо діалог між бізнесом і владою
  - B2B: створюємо нові можливості для розвитку бізнес-партнерства
  - B2U: популяризуємо Україну як привабливе місце для інвестицій
   600 членів Палати - це найбільші міжнародні та українські компанії. Члени Палати є найбільшими платниками податків в Україні, надають робочі місця для понад 800 000 співробітників по всій країні, роблячи таким чином великий внесок до державного бюджету і створюючи можливості для людей України реалізувати свій потенціал.
  В рамках Палати функціонує 13 Комітетів і 20 Робочих груп. Кожен день Комітети Палати працюють над розробкою пропозицій щодо вдосконалення українського законодавства, щоб поліпшити бізнес-середовище, вирішити проблеми, що впливають на діяльність бізнес-спільноти, а також забезпечити процвітання приватних підприємств.
 • БІЗНЕС

  website
  БІЗНЕС - провідний діловий тижневик України. Ключові теми присвячені підприємництву, взаєминам бізнесу і владі, найкращим інвестиційним проектам і їх рішенням, інновацій в бізнесі, галузевим трендам і аналізу ринкових тенденцій.

  9 грудня 2016 р редакторська команда представила повністю оновлений номер. Зміни торкнулися не тільки візуального ряду, але і контенту видання. Додалися нові рубрики, розширено контент видання за рахунок більш глибоких тем номера і спеціальних випусків з акцентом на окремі галузі економіки. Новий слоган видання - «Точка зору бізнесу. Нам є, що сказати».
 • Рейтинг. Вісник

  website
  Видання «Рейтинг. Вісник», виходить за підтримки Державної фіскальної служби України. Концепція видання - сприяти формуванню в країні чесних і прозорих відносин між платниками податків і державою, надавати аудиторії максимально повну і точну інформацію про стан економіки країни, регіонів, галузей і великих підприємств.

  Призначення видання - інформувати аудиторію про компанії країни, які є найбільшими платниками податків, їх внесок в економіку держави, а також співвідношення фінансових результатів підприємств з користю, яку вони приносять державі.
 • Європейська Бізнес Асоціація

  website
  Європейська Бізнес Асоціація, неурядова організація, яка об'єднує понад 850 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Сьогодні Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Європейська Бізнес Асоціація була створена в 1999 році.

  Ініціатором її створення була Європейська Комісія, яка зацікавлена ​​в підтримці європейського бізнесу на Україні та налагодженні двосторонніх зв'язків України-ЄС. Беручи до уваги пріоритети України щодо євроінтеграції в Європейський Союз, основною метою діяльності Асоціації є налагодження стосунків європейського бізнесу з представниками влади в Україні для співпраці щодо створення сприятливих умов ведення бізнесу та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку держави.
 • СУП

  website
  Союз українських підприємців (СУП) - це перше об'єднання українських підприємців, яке створено за межами політичних, галузевих і територіальних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України.
  СУП об'єднує, представляє і захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь і географію їх діяльності. Союз діє поза політикою і не відстоює інтереси олігархів. СУП - це об'єднання успішних підприємців, які створюють робочі місця, платять податки, прагнуть розвивати український бізнес і захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення.
 • Міжнародний інститут бізнесу (МІБ)

  website
  Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) - сучасна школа бізнесу європейського рівня, лідер на ринку бізнес-освіти в Україні вже понад 20 років. МІБ успішно реалізує майстерні програми управлінського розвитку Executive MBA, International MBA, General MBA, Ukrainian MBA - перші програми в Україні, які були акредитовані міжнародною незалежною асоціацією Association of MBAs (Великобританія). У портфель програм МІБ також входять ексклюзивні програми міжнародних професійних кваліфікацій з маркетингу - CIM (Великобританія) і управління виробництвом - REFA (Німеччина).
 • UNIC

  website
  19 травня 2017 року Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку представила Всеукраїнську Мережу Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) — нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Мережа має на меті об’єднати відповідальні компанії по всій Україні та просувати ідею етичного ведення бізнесу шляхом освітніх заходів, розробки політик та програм, щорічного оцінювання рівня комплаєнсу учасників. Мережа складається з 58 українських та міжнародних компаній із загальною кількістю більше 77 000 співробітників по всій країні, розташованих у 46 містах України.
 • Top Kniga

  website
  Topkniga.com.ua - це сучасний книжковий інтернет-магазин з простим, зручним і легким способом покупки книг по всій Україні. Вам достатньо знайти потрібну книгу, замовити її і отримати в зручному для вас місці в потрібний час.
 • Клуб експортерів України

  website
  Клуб експортерів України створено з єдиною місією - щодня допомагати українським компаніям знаходити партнерів в будь-якій країні світу і розвивати міжнародне співробітництво.
  Наші контакти - це 80% успіху Вашого бізнесу.
  Клуб експортерів України створено в 2013 році. З моменту заснування ми вже допомогли більш ніж 500 клієнтам вибудовувати взаємини з потенційними партнерами в інших країнах, таких як ЄС, Китай, Південна Корея, В'єтнам, Камбоджа і т.д.
  Клуб експортерів - це:
  - Більше 250 партнерів в усьому світі
  - 2 соціальні проекти для експортерів
  - Більше 45 експортних напрямків
  - Від 50 запитів щомісяця
  - Пріоритетний напрям - Китай
  Ми пропонуємо рішення для компаній, зацікавлених в збуті своєї продукції за кордон, і допомагаємо Вам утриматися в потрібній точці координат.
  Наші експерти пропонують конкретну практичну допомогу для безпосереднього розвитку різних бізнес-напрямків.
  Флагманським продуктом компанії є науково-практичні семінари, які вже сьогодні дають можливість створювати для наших клієнтів то, про що інші подумають тільки завтра, і розширювати свої бізнес-контакти. Тільки у нас - ексклюзивні авторські програми. Для Вас ми поєднуємо непоєднуване і об'єднуємо неможливе.
  Об'єднавши кращих експертів, які спрямовують усі свої зусилля на створення оптимальних рішень в сфері управління взаємовідносинами з контрагентами та вивчення особливостей ведення бізнесу в різних країнах світу, ми створюємо якісний продукт, орієнтований на споживача.
  Наша діяльність:
  - Відкриті науково-практичні семінари
  - Корпоративні програми
  - Допомога в пошуку партнерів в інших країнах
  - Індивідуальні консультації практиків
  - Групові ділові поїздки в інші країни
  - Індивідуальні ділові поїздки в інші країни
  - Підбір групи експертів для супроводу угод ЗЕД
  - Спеціальна програма "Пошук партнера"
 • Ukrainian Real Еstate Club

  website
  Ukrainian Real Еstate Club - профессиональная отраслевая организация рынка недвижимости Украины.
  Миссия - создавать профессиональные коммуникации на рынке недвижимости и этим содействовать расширению возможностей игроков рынка

  Принципы работы:
  Независимость и нейтральность.
  Клуб, как организация не выражает интересы какой-либо отдельной компании или группы лиц. Задача Клуба - создание возможностей для максимальной реализации интересов всех членов и гостей Клуба.
  Профессиональная направленность.
  Мероприятия Клуба направлены на повышение профессиональной культуры рынка и расширение возможностей каждого члена Клуба
  Неформальная атмосфера
  Ключевой задачей оргкомитета Клуба является создание неформальной и комфортной обстановки во время мероприятий, что позволит повысить продуктивность и эффективность общения между членами Клуба и гостями заседаний.
  Результаты
  Мы ответственны за создание бизнес-возможностей, за результат - каждый отвечает сам.
 • InVenture

  website
  InVenture Media Group - перше і найбільше медіа видання України, присвячене ринку прямих інвестицій і венчурного капіталу.
 • Jansen Capital Management

  website
  Провідна консалтингова компанія в області управління людським капіталом (HRM)
  З 2007 року ми спеціалізуємося на впровадженні інноваційних і технологічних підходів в управлінні. Наша експертиза в сфері HR та IT сприяє побудові цілісної HRM-системи в компаніях-клієнтах.

  Ми допомагаємо провідним компаніям, що працюють на ринку СНД, знаходить найкращі рішення в галузі управління персоналом.

  Наші послуги охоплюють ряд базових функцій: оцінка співробітників, навчання та розвиток, управління ефективністю персоналу, автоматизація HR-процесів і т.д.

  Наші інноваційні підходи сприяють реалізації стратегії бізнесу і постійного зростання ефективності організації, а також створення мотиваційного середовища для розвитку талантів, дає людям упевненість, а їх уму - настрій.
 • ІСС-Ukraine

  website
  Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

  Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) – впливова глобальна організація бізнесу, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення міжнародного бізнесу.

  МТП співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

  Міжнародна Торгова Палата представлена у 127 країнах світу та має мережу 94 Національних Комітетів.

  Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) – перший національний комітет на території країн СНД. Створений у 1998 році, і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес.

  ICC Ukraine – неприбуткова, некомерційна організація. Відповідно до Статуту, зареєстрована як Асоціація підприємств «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати».
 • ChargeLab

  website
  CHARGELAB – універсальні зарядні станції для мобільних телефонів. В 2017 році ми вперше привезли в Україну унікальне обладнання, яке вже вирішує проблему надання якісної послуги з підзарядки мобільних телефонів для багатьох компаній. Нам довіряють такі компанії як: British American Tobacco, SoftServe, Radisson BLU, Boryspil airoport, Innovecs, Fozzy Group, MacPaw та багато інших компаній, які працюють по всій Україні.
  Ми ставили собі за мету зробити так, щоб кожна людина, де б вона не знаходилась, чи то в ресторані, чи в офісі, чи в спорт клубі, чи на відпочинку, будь де, мала змогу залишатися завжди на зв’язку зі своїми рідними, друзями та бізнес партнерами. Зарядні станції CHARGELAB – це професійне обладнання, розроблене спеціально для задоволення потреб в наданні сервісу для бізнесу. Обладнання: універсальне (має усі потрібні дроти для усіх моделей мобільних телефонів), антивандальне, з привабливою рекламною площадкою. Наявність гарантійного та післягарантійного обслуговування робить співпрацю з компанією CHARGELAB комфортною та передбачуваною.

Місце проведення

Hilton Kyiv, бульвар Тараса Шевченка 30
Hilton Kyiv - п'ятизірковий готель, розташований в одному з найкрасивіших українських міст з багатовіковою історією та пам'ятками мистецтва, ідеальне місце для бізнесменів і туристів.
Hilton Kyiv знаходиться поруч з такими визначними місцями Києва, як Бульвар Шевченка і Старий ботанічний сад, Софіївська площа, Хрещатик; автомобілем від Міжнародного аеропорту Бориспіль - 45 хвилин і 15 хвилин від Міжнародного аеропорту Жуляни.

Для учасників V Форуму Диригенти змін HILTON KYIV надає особливі умови на парковку і проживання. Деталі ви можете дізнатись за телефоном: +38 044 221 5317

Матеріали

Буклет V Форуму Диригенти змін
Завантажити
Всеволод Ковальчук (презентація)
Завантажити
Наталія Попович (презентація)
Завантажити
Ілля Польшаков (презентація)
Завантажити
Микола Такзей та Павло Рижій (презентація)
Завантажити
Краш-курс з Дизайн-мислення (зошит)
Завантажити

Реєстрація

При купівлі 2-х і більше квитків надається знижка у розмірі 10%
Умови скасування участі
Ви маєте право скасувати свою реєстрацію. Відмову слід направляти на електронну адресу info@noblesfortune.com з позначкою «Скасування участі в Форумі».
При скасуванні реєстрацій, отриманих за 21 або більше днів до початку Форуму, утримується збір за адміністративні витрати в розмірі 25% від вартості участі за кожного делегата. У разі відмови від участі за 20 або менше днів до Форуму або в разі вашої відсутності на Форумі, повернення оплати неможливе і сума виставленого рахунку повинна бути повністю оплачена.

Учасники

Луцьк Фудз

Олександр Шамрай

Голова правління

Луцьк Фудз

Анна Поліщук

Фінансовий директор

НВК Екофарм

Анатолій Новик

Президент

НВК Екофарм

Олександр Гриневич

Заступник генерального директора з медичних питань

ТРЦ Аладдін

Лариса Банах

Директор

Воля-Кабель

Жанна Китаєва

Фінансовий директор

ZEO Alliance

Євген Савельєв

General Counsel

Концерн Галнафтогаз

Олександр Ляшенко

Віце-президент з технології та бізнес-процесів

Біг Борд Група

Олена Петровська

Фінансовий директор

Сервіс Столиця Інновейшн

Тетяна Пачина

Директор

Сервіс Столиця Інновейшн

Михайло Салтановський

Фінансовий директор

Big Board Ukraine

Аскольд Шестунов

CEO

Big Media

Олена Бесхлєбна

Директор

Біг Борд Київ

Юрій Чаруха

Директор

Deloitte

Андрій Булах

Керівний партнер

Deloitte

Григорій Павлоцький

Партнер

Монсанто Україна

Віталій Федьчук

Керівник департаменту із зв'язків з громадськістю

Miratech

Наталія Митрофанова

Director, Government & Corporate Relations

Miratech

Олена Жиліч

Віце Президент з розвитку бізнесу

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Тетяна Бугасова

Head of business services

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Наталія Кушнірук

Head of business services

Дмитро Кузьмін

Фінансовий експерт

DLA Piper Ukraine

Анастасія Болховітінова

Юридичний директор

Ozon Capital

Андрій Золотухін

Керуючий директор

Ozon Capital

Дмитро Ісупов

Керуючий директор

Baker Tilly

Оксана Ковтун

Партнер

Baker Tilly

Гагік Нерсесян

Партнер

Baker Tilly

Олена Скічко

Партнер

Baker Tilly

Олександр Шульга

Партнер

Baker Tilly

Катерина Щурко

Керівник департаменту корпоративних послуг

ITBiz Solutions

Іван Зуєв

Директор з розвитку

One Philosophy Group of Companies

Наталія Попович

Президент

Odgers Berndtson

Роман Бондар

Керівний партнер

Сучасний факторинг

Андрій Сивак

Генеральний директор

Pedersen&Partners

Володимир Коломоєць

Генеральний директор

Pedersen&Partners

Катерина Харитонська

Консультант

Arzinger

Сергій Шкляр

Партнер-засновник, адвокат

Arzinger

Тімур Бондарєв

Керуючий партнер

АХА Страхування

Микола Іванінів

Фінансовий директор

АХА Страхування

Інна Зубарєва

Директор департаменту стратегічного планування та управлінської звітності

Biosphere Corporation

Андрій Здесенко

Засновник та президент

Deltahost

Дмитро Земляний

CEO

IDS Group Ukraine

Вадим Вичка

Директор з юридичних питань та економічної безпеки

Державна продовольчо-зернова корпорація України

Ірина Марченко

В.о. голови Правління

Державна продовольчо-зернова корпорація України

Тетяна Пащук

Директор фінансово-економічного департаменту

КИАРМ

Дмитро Шквірін

Директор

365 studio

Олена Таран

HRD

Global Business Model Study

Владислав Білошапка

Співдиректор

Тепле Місто

Юрій Филюк

Співзасновник

Evo Group

Віктор Кириченко

Chief Transformation Officer

Пума Україна

Олег Філінюк

Директор

Укрнафта

Олена Кропив'янська

Заступник Голови Правління

Укрнафта

Марія Квітка

Начальник відділу з підбору персоналу

УКУ

Наталія Климовська

Проректор із розвитку та комунікацій

Нафтогаз України

Андрій Коболєв

Голова Правління

Монсанто Україна

Лідія Озерова

Генеральний директор

Монсанто Україна

Ірина Ложкіна

Менеджер з фінансових питань

PBN H+K Strategies

Оксана Монастирська

Керуючий директор

PBN H+K Strategies

Юрій Приходько

Директор зі зв’язків з органами державної влади та громадськістю

BritMark

Максим Литвинов

Insurance Broker

DLA Piper Ukraine LLC

Ольга Ворожбит

Партнер

DCH Infrastructure & Real Estate

Ірина Поварчук

Директор фінансового департаменту

Юридична компанія NOBILI

Наталія Тищенко

Керуючий партнер

SD Capital

Пилип Грушко

Партнер

SD Capital

Марія Голдберг

Фінансовий директор

Український кризисний медіацентр

Олеся Драшкаба

Креативний директор

AVELLUM

Микола Стеценко

Керуючий партнер

AVELLUM

Гліб Бондар

Старший партнер

Міністерство інфраструктури України

Володимир Омелян

Міністр

Укренерго

Всеволод Ковальчук

Керівник компанії

UNIT.City

Максим Бахматов

Керуючий партнер

МХП

Ксенія Прожогіна

Директор департаменту з управління персоналом і комунікаціями

Deloitte Israel

Tal Chen

Head of TMT Corporate Finance Advisory

Холдіс Агро

Костянтин Шепшелей

Засновник

Національна суспільна телерадіокомпанія України

Інна Гребенюк

Член Правління

Мілі Хелскере Лімітед

Наталія Сапожнікова

Голова представництва

Мілі Хелскере Лімітед

Ольга Ботик

Заступник голови представництва

Ілта Оріджинейшн

Таісія Степова

Фінансовий контролер

Інвестиційна група ТАСК

Дмитро Власов

Віце-президент

Бейкер Макензі

Ігор Олехов

Партнер

Real Estate Advisors

Роман Ємець

Керуючий директор

Фінтайм Капитал

Сергій Кравцов

Директор

Укрсиббанк

Світлана Маслакова

Директор з питань реструктуризації та стягнення боргів

Mindspot

Вікторія Яблонська

Co-founder & CEO

Mindspot

Наталя Вєльчєва

Development director

ХіПП Україна

Ольга Левітан

Директор

Юнікс Трейд Ко

Сергій Сидорук

Генеральний директор

Альфа-Банк

Вікторія Півнєва

Віце-Президент

Альфа-Банк

Ірина Дербал

Керівник по роботі з зовнішніми партнерами

Gdansk Shipyard Group

Тетяна Тарута

Генеральний иректор

ЮСТ-СЕРВИС

Тетяна Маслова

Генеральний директор

ЮСТ-СЕРВИС

Діана Кладова

Фінансовый директор

ЮСТ-СЕРВИС

Олена Лазаренко

HR-Директор

Carlsberg

Іван Кравцов

Старший директор з правових питань

Миронівський Хлібопродукт

Олена Гонцовська

Директор департаменту фінансового контролінгу

ТІС

Ганна Курова

Начальник департаменту казначейских операцій

Ді Сі Ейч Інфрастракче Енд Ріел Істейт

Ірина Поварчук

Директор фінансового департаменту

IWIS Україна

Євген Медведський

CEO

Кернел-трейд

Ірина Фещук

Керівник фінансової служби агробізнесу

Кернел-трейд

Олена Швець

Керівник служби фінансового контролінгу

Capital Times

Сергій Гончаревич

Керуючий партнер

Лантманнен Акса

Ігор Червак

Генеральний директор

Укрпошта

Ігор Смілянський

Генеральний директор

Homeland

Георгій Ясинський

Founder and CEO

Winner

Петро Рондяк

Голова Правління

Winner

Віталій Копич

Заступник голови Правління

Winner

Сергій Рудь

HR директор

Force group

Станіслав Горбачевський

CEO

Business Bridge int

Yulia Stark

Business Owner

UNIQA

Максим Савіченко

Head of Corporate Sales

АСТ

Людмила Голинська

Виконавчий директор

АСТ

Андрій Конопля

Директор

Vega

Юрій Швець

Комерційний директор

Jeantet

Ілля Ткачук

Партнер

Philip Morris Ukraine

Павло Рижій

Менеджер з Інновацій

Philip Morris International

Микола Такзей

Директор Глобального Інноваційного Центру

Смарт Холдинг

Тетяна Гончар

Директор з персоналу та організаційного розвитку

Смарт Енерджі

Світлана Франкова

Директор департаменту з управління персоналом

Трансінвестсервіс

Костріцина Оксана

Головний бухгалтер

Консорціум Індустріальна група

Володимир Носов

Керівник проектів

Група Компаній АФІНА

Сергій Зайков

Генеральний директор

Метінвест Холдинг

Світлана Романова

Директор з правового забезпечення, Член Правління

The Institute for the Study of War

Наталія Бугайова

Директор з розвитку

Genesis

Сергій Василенко

CFO

Київстар

Олександр Когут

Директор з регуляторного забезпечення

Metinvest

Олександр Водовіз

Head of M&A

Metinvest

Андрій Макар

Senior manager

Metinvest

Ярослав Гусейнов

Head of Tax

Стратегія та Інвестиції

Андрій Большаков

Незалежний консультант

bpm'online

Олександр Білий

CFO

Ласунка

Тетяна Шаповалова

Фінансовий директор

ABBYY Europe

Ольга Комліченко

Business development manager

SigmaBleyzer

Владислава Магалецька

Віце президент

Нафтогаз

Євген Ратманський

Податковий директор

Міністерство юстиції України

Денис Чернишов

Заступник Міністра

Lantmännen AXA

Яна Ситніченко

Виконавчий директор

Lantmännen AXA

Наталя Віннікова

Директор з персоналу

Укртрансгаз

Сергій Макогон

Заступник генерального директора

Red Bull Ukraine

Тетяна Лукинюк

Генеральний директор

Кусто Агро

Алішер Тяжин

COO

Zero Gravity Ltd.

Олена Золотаревська

Chief Legal Officer

EBRD

Оксана Яворська

Senior Banker

EBRD

Дарія Кочубинська

Principal Banker

Horizon Capital

Костянтин Магалецький

Партнер

TIMEQUITY

Михайло Бейлін

Managing Partner

CES

Роман Сульжик

Advisor

JLL

Дмитро Гавриленко

Виконавчий директор

Limpid Armor

Ольга Дмитрук

Chief Strategy Officer

Систем Пауер Інжиніринг

Сергій Надточій

Заступник генерального директора з інвестицій і структурування

Deloitte

Наталія Ульянова

Партнер

ЕЛІТ- Україна

Олег Варварський

Генеральний директор

EY

Лариса Марченко

Партнер, Керівник напрямку консультаційних послуг із супроводу угод

Альтерра Груп

Геннадій Гріненко

Директор відділу розвитку

Укртелеком

Микола Давиденко

Директор дирекції розвитку корпоративного сегмента

Укртелеком

Володимир Бєлов

Директор департаменту розвитку сегмента великих підприємств

Укртелеком

Тетяна Петрук

Директор дирекції управління персоналом та організаційного розвитку

ВГ Техінсервіс

Тетяна Чернега

Асистент генерального директора

Фарлеп-Інвест

Артем Власюк

Фінансовий менеджер

Фарлеп-Інвест

Юрій Швець

Комерційний директор

СБ Дорада

Інга Шеріна

Керуючий партнер

ВОЛЬТАЖ ГРУП ДЖЕНЕРАЛ

Дмитро Нечипоренко

Юрисконсульт

ФС Груп-Девелопмент

Андрій Назаренко

Генеральний директор

Професійна асоціація корпоративного управління

Олександр Окунєв

Голова правління

ТД САНСВІТ

Дмитро Драб

Керуючий власник

East Force

Сергій Гайда

Investment Director

SNC

Андрій Чахоян

CEO

INDITEX UKRAINE

Анна Фінашко

CFO

Офiс Реформ Кабiнету Мiнicтрiв України

Ксенiя Губенко

HR Експерт

Офiс Реформ Кабiнету Мiнicтрiв України

Лілія Горбатюк

Project manager

Офiс Реформ Кабiнету Мiнicтрiв України

Дмитро Растрігін

Team Leader

ПУМБ

Олена Полещук

Головний бухгалтер

WOG

Юрій Рубаник

Перший заступник фінансового директора

UMG

Марія Молчанова

Фінансовий директор

Ukrtransnafta

Віталій Михайльо

Member of the board

Енергофінанс

Владислава Мотренко

Керівник юрвідділу

Horizon capital

Світлана Дригуш

Інвестиційний директор

DIAMOND of LOVE

Галина Старжинська

Власник

DEC

Олександр Тарченко

Директор з розвитку

Укртрансгаз

Сергій Олексієнко

Член Правління

ГІПСОВИК

Юрій Стрільчук

Начальник відділу по роботі з енергоринком

Sayenko Kharenko

Світлана Мусієнко

Партнер

Академія сучасної освіти

Тетяна Курмаз

Генеральний директор

Академія сучасної освіти

Іванна Ніконова

Президент компанії

Укргазбанк

Оксана Волчко

Незалежний директор

Global Commodities Swiss

Євген Чебан

Трейдер

ТНТ Україна

Євген Голуб

Директор

ХК Хлібні інвестиції

Андрій Тищенко

Генеральний директор

Baker McKenzie

Ліна Немченко

Партнер

Український інститут майбутнього

Юрій Романенко

Співзасновник

Google

Павло Бандура

Head of Marketing - Emerging CEE

LimpidArmor Inc.

Михайло Гречухін

CEO

NewWorkLabs

Вікторія Журбас

CEO

NewWorkLabs

Олександра Лабузинська

СОО

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

Ольга Каменець

Комунікаційний менеджер

Yedynka DGTL

Олеся Єдинак-Хома

CEO

OTIS Ukraine and CIS

Ладіслав Земан

Reginal MD

Ukrnafta

Ольга Магалецька

GR Director

RECYCLING SOLUTIONS

Дмитро Ануфрієв

Генеральний директор

StarLightMedia

Тетяна Стрекаль

Операційний директор

Рестораны Саввы Либкина

Денис Лущишин

Директор з маркетингу

Advanter Group

Андрій Длігач

CEO

ГК Укрлендфармінг

Галина Ковток

Генеральний директор

ГК Укрлендфармінг

Віктор Спаський

Заступник генерального директора з агровиробництва

ГК Укрлендфармінг

Наталія Романенко

Директор з управління персоналом

ЦУМ - Київ

Поліна Айдин

Директор з управління персоналом

SOCAR Energy Ukraine

Ібрагім Сардаров

CFO

Самміт-Агро Юкрейн

Андрій Кожухар

Фінансовий директор

Ощадбанк

Ірина Олєшко

HRD

Ciklum

Андрій Оксенюк

Фінансовий директор

Concorde Capital

Сергій Чуйкін

Managing Director

Danevych.Law

Борис Даневич

Partner

Vakulenko art consulting

Владислав Вакуленко

Managing partner

Кадоган Петролеум

Тарас Іванисенко

Фінансовий директор

IFC

Олена Волошина

Керівник діяльності

Офіс реформ Кабінет Міністрів України

Антон Ященко

Виконавчий директор

Deloitte

Ольга Довганич

Manager

Українська академія корпоративного управління

Тарас Іванишин

Голова організації

Міністерство культури України

Євген Нищук

Міністр

Міністерство культури України

Світлана Фоменко

Перший заступник Міністра

ProZorro.Sale

Олексій Соболев

CEO

U-Integral

Катерина Ясько

Засновник

ЄБРР

Василь Говгера

Економіст

ЄБРР

Леся Кузьменко

Асоційований Директор

Dragon Capital

Юрій Астахов

Директор

Агро-регіон

Катерина Рибаченко

Генеральний директор

SAP Ukraine

Максим Матяш

Директор

SAP Ukraine

Тарас Кравець

Керівник напряму по роботі з SMB-сектором

TAS Group

Антон Кернасовський

Investments Director

Укренерго

Максим Юрков

Директор з юридичного забезпечення

Укренерго

Андрій Немировський

Заступник директора з розвитку ринку та IT

Укренерго

Сергій Ярмак

CFO

Kachorovska

Аліна Очеретяна

Співлалсниця і CEO

Newsfront PR Agency

Володимир Дегтярьов

CEO

Укрпошта

Лілія Бушина

HRD

Берег Груп

Олексій Амітан

Генеральний директор

Bunge

Анна Листопад

Manager Tax Central Europe, Black Sea, Russia

Porsche Finance Group Ukraine

Ольга Ткаченко

Head of Legal Compliance AML

Нафтогаз України

Сергій Коновець

Заступник голови правління

Нафтогаз України

Маргарита Короткова

Директор з управління персоналом та соціальної політики

DLA Piper Ukraine LLC

Ілля Мучник

Legal Director

GigaTrans GigaCenter GigaCloud

Антон Хвастунов

Сhief Сommercial Оfficer

GigaTrans GigaCenter GigaCloud

Назарій Курочко

Founder

ECOVIS Бондар та Бондар

Олег Бондар

Керуючий партнер

МакДональдз Юкрейн

Юлія Бадрітдінова

Директор з маркетингу та комунікацій

Житомирський маслозавод

Петро Рудь

Голова правління

Estra Capital

Владислав Войтенко

Co-Founder

Балтік Інтернешнл Банк

Анна Молоцька

Голова Представництва

Group DF International

Сергій Січкар

CFO

Укренерго

Світлана Николенко

Директор з управління персоналом

NAKO Transparency International

Олена Трегуб

Secretary general

ДТЕК Енерго

Антон Мішин

Фінансовий директор

British American Tobacco

Світлана Мазур

Керівник відділу управління персоналом

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

Анна Птіцина

Operational manager

НЕК Укренерго

Володимир Кудрицький

Заступник директора з інвестицій

Capital Times

Дмитро Барановський

Віце-президент

Міжнародний аеропорт Бориспіль

Євгеній Дихне

Перший заступник Генерального директора

Міжнародний аеропорт Бориспіль

Георгій Зубко

Заступник Генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку

Агроскоп інтернешнл

Антон Яковенко

Генеральний директор

Ceridwen Investments Ltd

Дмитро Шекеня

CFO

Укргазвидобування

Олександр Романюк

Перший заступник Голови Правління

Укргазвидобування

Марина Петренко

Директор з управління персоналом

Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Євгенія Ярова

Начальник

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Олег Гаряга

Голова адміністрації

НВО Ромсат

Віктор Мазур

Президент

Міністерство охорони здоров'я

Павло Ковтонюк

Заступник Міністра

УКУ

Любов Галуга

Керівник сектору організації подій

DENTONS

Володимир Монастирський

Партнер

Royenko Marketing Agency

Ольга Роєнко

CEO

Міністерство інфраструктури України

Юрій Гусєв

Радник Міністра

Ferrexpo Полтавський ГЗК

Микола Кладієв

Фінансовий директор

Ергопак

Андрій Дікунов

Директор

Danone

Марія Довбня

Talent Manager

DIAGEO

Костянтин Довженко

Директор

Creative Quarter

Ілля Кенігштейн

Founder

Секретаріат Кабінету Міністрів України

Дарина Ткаченко

Державний експерт експертної групи з питань корпоративного права та приватизації

Reform Support Team at the Ministry of Finance of Ukraine

Андрій Онопрієнко

Senior Project Manager

Сушия

Дмитро Демидов

Маркетинг Директор

СКМУ

Володимир Гулик

Держексперт

Nicolas building corporation

Миколай Галімов

Генеральний директор

Бі.ЕМ.БІ.Консалтинг груп

Іванна Мельник

Директор, керуючий партнер

Вікадо

Олексій Мельник

Директор

Oh My Look!, G.BAR, LAVLA, SO DODO

Валерія Бородіна

Власник

Укрнафта

Артур Кравець

Директор департаменту з трансформації бизнесу

SoftServe

Андрій Стицюк

CFO

Хенкель Україна

Наталія Уткіна

Фінансовий директор

Prima Interior

Катерина Ломако

PR manager

Mainstream

Роман Мальцев

Директор зі стратегічних комунікацій

FLIGHT SOLUTIONS

Геннадій Могилевський

Директор

Українська зерноторгова компанія

Сергій Веренкіотов

Генеральний директор

Alfa-Bank

Аркадій Вершебенюк

Радник

Volia

Gyorgy Zsembery

CEO

В.о. голови правління

Євген Кравцов

В.о. голови правлення

IT-Enterprise

Олег Щербатенко

Директор

SmartTender

Олексій Щербатенко

Керівник проекту

lifecell

Наталія Дороніна

HRD

ДП Прозорро

Андрій Кузьменко

Заступник директора

Профпереклад

Андрій Мельник

Співвласник

Медіа Група Україна

Євгеній Лященко

Директор

Iib

Наталія Писаренко

Professor

Digital Transformation Institute

Галина Падалко

Press officer

HUB 4.0

Катерина Ходгсон

Co owner

PIM Standard

Наталя Мартиненко

Co owner

Медіа Група Україна

Олена Довганець

Директор з управлінняперсоналом

La Famiglia

Михайло Кримський

Директор з управління персоналом

Yarki Studio

Антон Делікатний

Operations Manager

Yarki Studio

Яна Паламаренко

СЕО

Civitta

Антон Верховодов

Innovation Strategist

Піреус Банк МКБ

Сергій Наумов

Голова Правління

EXPRESS 24

Віталій Лазарович

Власник

Orexim

Тетяна Комарова

Фінансовий директор

Orexim

Сергій Присяжнюк

Генеральний директор

British American Tobacco

Sedat Alkan

Finance Director

Embassy of the Kingdom of the Netherlands

Eduard Hoeks

Ambassador

Embassy of the Republic of Lithuania

Saulius Labutis

Minister Counsellor

Embassy of Sweden

Linn Härfast

Head of Section Promotion and Communications

Embassy of the Republic of Hungary

András Kádár

Head of the Trade and Economic Department

Embassy of the Republic of Hungary

Erno Keskeny

Ambassador

Embassy of Estonia

Gert Antsu

Ambassador

Embassy of the Republic of Cyprus

Louis Telemachou

Ambassador

Embassy of the French Republic

Isabelle Dumont

Ambassador

Embassy of the French Republic

Christophe le Rigoleur

First Counsellor and Deputy

Embassy of the French Republic

Myriam Galland

Political officer and Press Officer

Embassy of Belgium

Alex Lenaerts

Ambassador

Embassy of Austrian Republic

Hermine Poppeller

Ambassador

С А Н Д

Віталій Жученко

Власник. Керуючий директор

С А Н Д

Ольга Пітінова

Головний експерт

Oh My Look! G.BAR LAVLA SO DODO

Валерія Бородіна

Власник

Укрнафта

Артур Кравець

Директор департаменту з трансформації бизнесу

ГО Справедлива Мета

Георгій Біркадзе

Засновник

ГО Справедлива Мета

Дмитро Дніпровий

Засновник

ДТЕК Енерго

Світлана Божко

Керівник департаменту з планування та інвестицій вуглевидобутку

Астра Капітал Груп

Руслан Божко

Партнер

LINDMON Executive Search

Олександр Сухнацький

Партнер

Опольтранс

Віталій Касіч

Керівник

MD Recruitment

Марія Добік

Директор да власниця

MD Recruitment

Дмитро Корсиков

Операційний директор

Приватна охоронна фірма Арей

Сергій Шевченко

Власник

KPMG

Антон Артамонов

Менеджер з розвитку бізнесу

СК Колоннейд Україна

Святослав Ярошевич

Генеральний директор

Visotsky Consulting Kiev

Олена Гузько

Керівник відділення розвитку

Dynasty Law Firm

Крістіна Новікова

Директор відділу розвитку бізнесу

PwC Україна

Василь Караван

Директор

Центр обліку Афіна

Олександр Тимощук

Співзасновник

Корпорація Сварог Вест груп

Микола Агарков

Голова Ради директорів

Олмакс

Андрій Лавринець

Засновник

Finance Business Service

Вероніка Мильцева

Старший юрист

Finance Business Service

Олексій Щербаков

Податковий консультант

AgroGas Group

Олександр Горбуненко

Managing Partner

UGTI

Дмитро Попель

CFO

Wexler Group

Лариса Якимець

Директор з управління персоналом

Watsons Ukraine

Ольга Демченко

Керівник відділу по роботі з персоналом

METRO Cash & Carry в Україні

Андрій Цвих

Фiнансовий директор

UDP Group

Дмитро Мартиненко

Юридичний радник

Фокус медіа

Євген Гордейчик

Головний редактор

UMG Investments

Надія Казначеєва

Директор з розвитку бізнесу

АТ Альфа-Банк

Марія Кулінська

Керівник управління методології

Ukrenergo

Михайло Бно-Айріян

Заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва

Salkom

Peter Teluk

Counsel

Soul Partners

Віталій Провоторов

Managing Partner

OTP Bank

Наталія Лукаш

HR Директор

Промінвестбанк

Євген Лиманський

Директор департаменту ризик-менеджменту

Henkel Ukraine

Олена Єфремова

Директор з управління персоналом та організаційного розвитку

Spivakovska ART:EGO

Ліка Співаковська

Засновник

P&O Maritime Ukraine

Ольга Охріменко

CFO

3e Consultants

Олег Каленський

Директор

Ольвія

Наталія Звєрєва

CHRO

RULG-Ukrainian Legal Group

Ірина Паліашвілі

Managing Partner

Voytitskaya consulting

Леся Войтицька

PR-консультант

Груп ДФ Інтернешнл

Андрій Лазоренко

Керівник департаменту

MMCU

Геннадій Матюхін

Фінансовий директор

OLAM Ukraine LLC

Олексій Пахомов

General Manager

Національний банк України

Наталія Задерей

Експерт

Kaizen partners

Сергій Цибульский

СЕО

Center Group

Денис Случинський

Генеральний директор

Be-it

Крістіна Ніколаєва

Director

ДП Укрспирт

Микола Черхавий

Начальник управління комерційної політики

ДП Укрспирт

Інга Бордунова

Заступник директора

DLA Piper Ukraine

Маргарита Карпенко

Керуючий партнер

Укрзалізниця

Євген Кравцов

В.о. голови правління

ПАКУ

Олег Журавльов

Радник Голови правління

Бруклін-Киев

Олена Алієва

Заступник директора

DIM Group

Дмитро Сенниченко

CEO

Diligent Capital Partners

Даніїл Пасько

Керуючий партнер

McDonalds

Інна Мчедлешвілі

Supply Chain Director

Шнейдер Електрік Україна

Михайло Бубнов

Генеральний директор

Villa Grazia

Наталя Ясько

СЕО

МХП

Юрій Гвоздєв

Директор юридичного департаменту

Sales Capital AG

Володимир Ломійчук

Managing Partner

Національний банк України

Роман Борисенко

Заступник Голови НБУ

Nestle

Юрій Демкович

HR Director and Corporate Affairs & Communications Director

КОСМО

Сергій Бартощук

Голова НР

ПБГ Ковальська

Альона Кавка

Директор з управління персоналом

Vitagro

Сергій Нечипорук

Фінансовий директор

Vitagro

Сергій Лабазюк

Власник

Raiffeisen Bank Aval

Татьяна Плюснина

HR Director

Raiffeisen Bank Aval

Віктор Марченко

Head of C&B

Westinghouse

Michael Kirst

Vice President, Europe Middle East and Africa

Collective

Наталія Пірак

Директор

СНАЙТ

Наталія Лимонова

Співзасновник

DS Group

Софія Кудіна

Founder

ESTRA Capital

Денис Кудін

Partner

Dragon Capital

МихайлоtГранчак

Керуючий директор, ІБД

Авангард

Галина Боднар

Фінансовий директор

ТМ Комо (Дубномолоко)

В`ячеслав Нідзельский

Фінансовий директор

FinPoint

Леонід Кіріян

Partner

ПУМБ

Сергій Черненко

Голова Правління

Philips Ukraine

Сергій Гонтар

Директор

Ferrexpo

Віталій Лісовенко

Член Наглядової Ради

ТІС

Євген Ромащін

Виконавчий директор

Оkko Group

Віталій Антонов

Голова Наглядової Ради

Київавтодор

Олександр Густєлєв

Генеральний директор

Відео

Минулі події

Лис
09

ДИРИГЕНТИ ЗМІН. IV ФОРУМ

 • Київ / Україна
Відбувся
Лис
10

ДИРИГЕНТИ ЗМІН. ІІІ ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ

 • Київ / Україна
Відбувся
Жов
29

ДИРИГЕНТИ ЗМІН. II ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ

 • Київ / Україна
Відбувся
Жов
30
© 2017 Розроблено