II ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ КОНГРЕСС

Dmytro Klim, Future Manager Alliance

01 июня 2017

Конференції від Nobles Fortune як хороше вино, з кожним роком стають все кращими! Команда професіоналів - це про них. Так тримати!
Юлия Клименчук, ООО ЧЭСМ

01 июня 2017

На мой взгляд наиболее информативными были выступления приглашенных гостей М.Дурака, Й. Фурлендера. Выступление остальных спикеров, не смотря на их статус и знания, казались неподготовленными. В итоге авансируемая тема о стратегии развитии была не раскрыта. Организовано все было хорошо, хотя места для кофебрейка было недостаточно.
Володимир, Центр Разумкова

02 июня 2017

Хотів би виділити панель з ВДЕ, що пройшла надзвичайно продуктивно. Модератори окреслили перспективи розвитку ВДЕ в Україні в глобальному контексті. Розвиток цього виду генерації - пріоритет Нової енергетичної стратегії України до 2035р. Це добрий сигнал для інвестрів.
Євген Баранник, НТСЕУ

05 июня 2017

Дуже цікавий, змістовний та інформативний захід. Плідна платформа для набуття та зміцнення професійних контактів. Цікаві спікери, у виступах яких можна почерпнути важливу інформацію. Дякую організаторам за представницький форум!
Артур Огаджанян, Deloitte

06 июня 2017

Темы для обсуждения, состав участников панельных дискуссий и приглашенных были определены очень точно, что, с учетом также традиционно очень хорошей организации мероприятия, определили успех Конгресса.
Murat Durak, Enermet AS

06 июня 2017

It was great meetimg with perfectly organization. I hope to participate again
Станіслав Масевич, Спеціаліст ринку електроенергії

07 июня 2017

Радий був взяти участь в цьогорічному Енергетичному Конгресі, все пройшло чудово! Отримав багато хороших фітбеків від учасників бізнесу, з якими поспілкувався, своїх колег та партнерів. Такі заходи створюють надважливий майданчик для діалогу між особами, які роблять рефоми, та учасниками, яких ці реформи безпосередньо стосуються, і це дуже потрібно та завжди актуально, а особливо в енергетиці.
Ваше имя:
Компания:
Ваш отзыв
Введите код
нажмите на картинку, чтобы обновить
Подписка на новости
Чтобы получать анонсы событий и новости проекта, оставьте адрес своей электронной почты
×
Подписка на новости
×